o nás

Jsme nová nezisková organizace s aspirací pomáhat svému okolí a k lepšímu životu v naší zemi. Víme, že to není jednoduchý úkol a že světový mír určitě nenastolíme, nicméně jsme toho názoru, že žádná pomoc není zbytečná.


„V mém bývalém zaměstnání jsem se setkával s různými lidmi, ale s myšlenkou začít pomáhat ostatním jsem si začal pohrávat až ve chvíli, kdy si ke mně přisedl mladík, právě opouštějící brány dětského domova. Bylo vidět, že je nervózní a neví, jak si počínat.“
 Ondřej, jeden ze zakladatelů.

 

Proto jsme se rozhodli vybudovat organizaci, která si dá za úkol mimo jiné také naučit děti, nebo už mladé dospělé, zacházet s bankovními účty nebo jak se chovat při pracovním pohovoru tak, aby dokázali uspět v „normálním“ životě mimo dětský domov.Víme, že v Čechách potřebuje pomocí více lidí a z vícero důvodů, proto jsme naše Stanovy sestavovali tak, abychom dokázali pomoci téměř každému, kdo si o pomoc požádá. 

Proto, máte-li pocit, že vám můžeme pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Rádi situaci prověříme a pomůžeme vám psát své příběhy zítřka!

Vzdělávací akce, sportovní akce, finanční nebo movitou pomoc a v neposlední řadě rozdáváme úsměvy, které ať chcete nebo ne, dokáží zvednout náladu stovkám lidí denně.

kdo jsme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

transparentní účet

2019 Příběhy zítřka, z.s.