Domů » BĚHY PŘÍBĚHŮ

BĚHY PŘÍBĚHŮ

I v roce 2021 plánujeme uspořádat projekt z naší vlastní dílny, který nese název BĚH PŘÍBĚHŮ.

Bude se jednat o třetí ročník charitativního běhu pro děti ze znevýhodněného sociálního prostředí. Jeho cílem není jen u dětí aktivovat zájem o sport, ale především se snažíme dětem pomoci s integrací do běžné společnosti. Navazování sociálních vazeb je pro tyto děti často velmi náročné – a my věříme, že každá hromadná akce v dobré náladě a zábavě jim může pomoct, aby odhodili zábrany a třeba si našli nové kamarády. S úsměvem na rtech můžeme konstatovat, že spoustu dětí, které se díky Běhu Příběhů seznámili, jsou spolu do dneška v kontaktu.

První ročník se konal v roce 2018. V Mostě jsme tehdy spojili síly s organizátory Běhu kolem Jezera a nakonec se běhalo v mnoha kategoriích od dětí až po dospělé. V druhém ročníku jsme vinou změny termínu kvůli všeobecně známé situaci přišli o děti z dětských domovů, nakonec jsme ale ve spolupráci s organizací PraguePride uspořádali v pražských Žlutých Lázních běh pro děti z duhových rodin.

Věříme, že láska, péče a smysl pro zodpovědnost jsou ve výchově dítěte mnohem důležitější faktory než pohlaví – a jsme rádi, že jsme alespoň dílčím krokem mohli přispět ke změně vnímání této sociální skupiny v rámci české společnosti společnosti.

Pevně věříme, že letošní ročník proběhne podle našich představ!

BĚH PŘÍBĚHŮ 2021

19. ZÁŘÍ 2021, PRAHA – ŽLUTÉ LÁZNĚ – DĚTSKÝ BĚH PŘÍBĚHŮ PRO DĚTI NEJEN Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ(PŘÍBĚHY ZÍTŘKA) 

FUN AND RUN 2021

19. ZÁŘÍ 2021, PRAHA – ŽLUTÉ LÁZNĚ – BĚH PRO DOSPĚLÉ, RŮZNÉ KATEGORIE (PRAGUE PRIDE)

 

REGISTRACE NA FUNANDRUN.CZ.  (REGISTRACE PRO DĚTSKÉ DOMOVY ZATÍM NEBYLA SPUŠTĚNA)