Zažili jste nejteplejší den v Praze?

Září 2, 2017 - Ondrej Pabista

Comments are off for this post.

Nemohli jste si nevšimnout, že Prahou již tradičně prošel v půlce srpna průvod hrdosti PraguePride, byli jste?

Pokud ano, možná nemáte ani tušení, že jste se stali součástí našeho projektu, možná ano, každopádně zhruba 850 z vás si koupilo naší vlaječku, čímž jste podpořili rozvoj naší organizace a dali nám tak možnost pomáhat dál.

Vzhledem k faktu, při jaké události se peníze vybraly, nebylo by fér věnovat vytěženou částku někam jinam než do organizace, která se pere za práva stejnopohlavních párů. Za takové nejvlivnější uskupení v Čechách chápeme Platformu pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu, z.s., a proto jsme právě jim na začátku měsíce září pomohli částkou 16 249 českých korun k jejímu rozvoji a další činnosti. Peníze použijí při „boji“ o rovnoprávné manželství stejnopohlavních párů a při osvojení dětí těmito páry! PROUDe,držíme palce! Více o PROUD se můžete dočíst na jejich webových stránkách.

 

Vy držte palce nám. Dělat dobré věci nás baví. Již brzy se dozvíte, kam peníze, které věnujete nám, pokračují dál. Osud dětí v českých dětských domovech nám není lhostejný a tak se jim pokusíme zpříjemnit stresující začátek školního roku parádní školní výbavou!

Chcete nám pomoci? Libovolný příspěvek můžete jednorázově nebo pravidelně odesílat na účet vedený u KB s číslem 115-5009900227/0100!

Darovací smlouvu rádi vystavíme, budete-li mít zájem!

Ondrej Pabista