Společně jsme pomohli zachránit pacičku Luckymu!

I díky vám se našemu kolegovi podařilo zachránit pacičku malého Luckyho.

Lucky je vysněné štěně jednoho z našich kolegů, nešťastnou náhodou ale málem přišel o zadní packu na eskalátorech v metru. Všem pejskařům radíme, zvedejte si své pejsky při vystupování z eskalátorů.

Schody Luckymi skalpovaly dva prstíky, vzhledem k jeho velikosti si nejprve lékaři nebyli jistí, zda je zvládnou přišít a pacičku zachránit. V opačném případě by mu ji museli amputovat.

Naštěstí lékaři zvolili lepší variantu, zkusili přišít, co se dalo a všichni jsme doufali, že se prstíky uchytí. Stalo se, díky neustálé péči se nyní celá pacička jeví jako zdravá.

Pejsek je veselý a opět nám občas pobíhá po kanceláři!

Společně s vámi a díky fb kampani jsme mohli na jeho zotavení přispět částkou 5 000 Kč!

Děkujeme, že pomáháte naším příběhům.

Ondrej Pabista


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'd190194_main.pribehyzitrkaactionscheduler_actions' doesn't exist in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44