PŘÍBĚHY PARTNEREM DĚTSKÉHO VLÁČKU V PRŮVODU PRAGUE PRIDE 2019

Po loňské úspěšné spolupráci se spolkem PRAGUE PRIDE jsme se rozhodli pokračovat i nadále v podpoře rodin s rodiči s menšinovou sexuální orientací.

Protože si stále stojíme za tím, že děti by měly mít milující rodiče, a nezáleží na tom, zda jsou to dva tatínkové nebo dvě maminky, jsme partnery dětského vláčku v průvodu Prague pride i v letošním roce. Prague pride je průvod s celosvětovou tradicí a jsme rádi, že se na akci takového rozměru můžeme podílet.

Krásný dvacetimetrový vláček proveze děti (a jejich doprovod, pochopitelně) pohodlně po celé trase průvodu Prague Pride až na Letnou. Jízda je zdarma. S kočárky a dalšími dětskými dopravními prostředky se řaďte za vláček.

Během průvodu budete moci zakoupit duhovou vlaječku. Koupí této vlaječky podpoříte naší organizaci a naše projekty, na kterých usilovně pracujeme již několik let.

Ondrej Pabista


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'd190194_main.pribehyzitrkaactionscheduler_actions' doesn't exist in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44