On-line registrace do Běhu kolem Jezera Most 2018 byla spuštěna!

Vážení sportovní příznivcvi,

on-line zápis do našeho závodu pro veřejnost byla spuštěna. Přihlásit se můžete přes web závodu, kde také najdete veškeré potřebné informace o běhu.

PRVNÍCH 100 PŘIHLÁŠENÝCH  MÁ OD NÁS JAKO DÁREK FUNKČNÍ ČELENKU S EVZOREM ZÁVODU.

Účastí v závodě podporujete organizaci PŘÍBĚHY ZÍTŘKA částkou 50 CZK, kterou využíváme k organizaci Běhu příběhů, což je běh pro dětské domovy.

V tomto štafetovém běhu mezi sebou budou závodit přihlášené dětské domovy z Ústeckého kraje ale třeba i až z Pardubic. Mezi první tři vítězná družstva pak rozdělíme 30 000 CZK na sportovní vybevení!

V rámci akce vystoupí zpěvák Pavel Callta s kapelou. Na akci jste samozřejmě zváni i pokud nepatříte mezi běžce. Těšíme se na vás.

Ondrej Pabista


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'd190194_main.pribehyzitrkaactionscheduler_actions' doesn't exist in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44