ODĚVNÍ SBÍRKA

Září 23, 2018 - Ondrej Pabista

Comments are off for this post.

Každý z nás máme ve skříni pár kousků oblečení, které už nenosí, ale je nám líto to vyhodit. Rozhodli jsme se uspořádat sbírku oblečení pro děti z dětských domovů a pro lidi bez domova. Přecijen, venkovní teploty už pomaly padají k nule a kdo ví, třeba bude letošní zima stejně extrémní, jako léto. Jdete s námi do toho? Budeme rádi!


Sbíráme oblečení pro miminka a batolátka v kojeneckých ústavech

-dupačky, bodýčka, hadrové plenky, jednorázové plenky (zbyly-li vám), tepláčky, mikinky, čepičky, šály, bundičky, rukavičky a botičky

Uvítáme samozřejmě oblečení nové i nošené bez zjevných známek užívání. Pokud doma takové oblečení máte, rádi ho od vás převezmeme a rozdistribuujeme dál.

Sbíráme oblečení pro žáky základních a středních škol v dětských domovech

-trička, tílka, mikiny, kalhoty, tepláky, soupravy, svetry, bundy, pyžama .. zkrátka co vás napadne. Nepřijmáme spodní prádlo a nošené ponožky.

Shraňujeme oblečení pro lidi v ulicích

-svetry, mikiny, bundy, kalhoty, tepláky, boty …


OBLEČENÍ V IGELITOVÝCH PYTLÍCH NEBO PŘEPRAVNÍCH TAŠKÁCH (IKEA TYPU) PROSÍM ZASÍLEJTE NEBO NOSTE (po předchozí domluvě) VYPRANÉ NA NAŠI ADRESU.

PŘÍBĚHY ZÍTŘKA, z.s., Sokolovská 106/42, 186 00 PRAHA, ondrej@pribehyzitrka.cz   – jako předmět zprávy uvádějte prosím SBÍRKA ODĚVŮ

Ondrej Pabista