O nás

Jsme nová nezisková organizace s aspirací pomáhat svému okolí a k lepšímu životu v naší zemi. Víme, že to není jednoduchý úkol a že světový mír určitě nenastolíme, nicméně jsme toho názoru, že žádná pomoc není zbytečná.

„V mém bývalém zaměstnání jsem se setkával s různými lidmi, ale s myšlenkou začít pomáhat ostatním jsem si začal pohrávat až ve chvíli, kdy si ke mně přisedl mladík, právě opouštějící brány dětského domova. Bylo vidět, že je nervózní a neví, jak si počínat.“
Ondřej, jeden ze zakladatelů

Proto jsme se rozhodli vybudovat organizaci, která si dá za úkol mimo jiné také naučit děti, nebo už mladé dospělé, zacházet s bankovními účty nebo jak se chovat při pracovním pohovoru tak, aby dokázali uspět v „normálním“ životě mimo dětský domov.

Víme, že v Čechách potřebuje pomocí více lidí a z vícero důvodů, proto jsme naše Stanovy sestavovali tak, abychom dokázali pomoci téměř každému, kdo si o pomoc požádá. Proto, máte-li pocit, že vám můžeme pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Rádi situaci prověříme a pomůžeme vám psát své příběhy zítřka!

Poskytujeme:

Vzdělávací akce, sportovní akce, finanční nebo movitou pomoc a v neposlední řadě rozdáváme úsměvy, které ať chcete nebo ne, dokáží zvednout náladu stovkám lidí denně.

Výpis:


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'd190194_main.pribehyzitrkaactionscheduler_actions' doesn't exist in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44