Máme radost z maličkostí

Naši terréní pracovníci, kteří v ulicích vykonávají veřejnou sbírku, díky které můžeme podporovat a vytvářet naše projekty, přichází denně do styku s desítkami lidí, rodin a dětmi. Občas si děti naše sušenky tak zamilují, že nám za ně namalují obrázek.

My máme samozřejmě z takových věcí velkou radost, protože věříme, že pokud si šestileté dítě u svých rodičů všimne podpory dobrých věcí, bude v tom pokračovat i ve svém budoucím životě. A tím rodičům pomáháme formovat osobnsot jejich dítek.

Hermínka, 6 let, nám poslala tento obrázek. Určitě si ho vystavíme mezi ostatní malůvky, které zdobí naši kancelář, ale nejprve se o něj chceme podělit s vámi!

Za obrázek moc děkujeme a těšíme se, že naši schránku zaplaví další a další obrázky 🙂

Ondrej Pabista


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'd190194_main.pribehyzitrkaactionscheduler_actions' doesn't exist in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44