Komunitní bydlení pro děti z DD Pardubice

Dětský domov Pardubice zřídil nové komunitní bydlení. Jde o byt 3+1 ve městě Pardubice, kde bude nově žít pět dětí, dívky i chlapci s neustálým dohledem astistentů pedagoga. Tento typ bydlení má být nápomocen při zařazovaní dětí žijících v dětských domovech do standardního života.

Byt poskytl magistrát města Pardubice za zvýhodněnou cenu, s vybevením finančne výrazně pomohl pardubický kraj.

Ptáte se, jaká byla naše pomoc v tomto projektu? Díky spolupráci s obchodním domem XXXLUTZ Černý Most a naší organizací, byl byt vybaven za zlomek komerční ceny. A aby toho nebylo málo, sami jsme dětem do bytu nakoupili několik druhů ručníků, sady příborů, talíře, misky, pánvičky a drobné vybavení do kuchyně a žehličku na prdálo v celkové hodnotě zhruba 8 000 korun.

Jsme rádi, že nám pomáháte pomáhat dál!

 

Jak to v bytě vypadá se můžete podívat zde, reportáž začíná v čase 0:37.

Ondrej Pabista


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'd190194_main.pribehyzitrkaactionscheduler_actions' doesn't exist in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44