Projekty

Během naší existence jsme navázali spolupráci s dětským domovem v Pardubicích.

 

Projekty PARDUBICE:

 

Byty místo jedné budovy

 

Pardubický dětský domov je jeden z mále, možná už jediný, který stále děti vychovává ve společných pokojíčcích v jedné velké budově. Novým trendem, a je proto řada důvodů, je vychovávat děti v menších bytových jednotkách odděleně tak, aby byly lépe připraveny pro život po opuštění organizace.

Jeden byt se již podařilo sehnat a je celkem vybavený, v průběhu roku by DDP rád získal další byt o dispozici 3+1 pro mladší obyvatele domu a domluvili jsme se, že s vybavením tohoto bytu domovu pomůžeme.

 

Protože jsme slušná transparentní společnost a vaší pomoci si vážíme, společně s vedením domova jsme pro vás připravili stručný ale výstižný souhrn důležitých informací, abyste se mohli sami přesvědčit, že vaše i naše pomoc má smysl.

 

FINANČNÍ PROSTŘEDKY A DARY ZA NAŠÍ ORGANIZACI NIKDY NEBUDOU VYUŽITY NA MZDY ZAMĚSTNANCŮ ÚSTAVU!

 

 

Baskeťák

 Při poslední návštěvě v Pardubicích jsme zjistili, že v domově vyrůstá i velmi nadaný sportovec a reprezentuje město v basketbalu. Protože si sportovců vážíme a myslíme si, že je zdravé je podporovat a rozvíjet jejich talent, podporujeme Baskeťáka pravidelně formou finančních prostředků na sportovní oděvy, startovné a zápisné na zápasech, boty, míč, atd.

Vzhledem k nízkému věku jedince jsme se prozatím rozhodli  nezveřejňovat jeho jméno ani bližší informace. V brzké době určitě objevíte článek v sekci AKTUÁLNĚ.

 

 

Projekt BĚH KOLEM JEZERA MOST:

Oficiálně jsme převzali organizaci jedinečného běhu kolem jedinečného prostředí zatopeného uhelného lomu, kde dříve leželo celé město. V minulosti se o organizaci staral můj otec sám, nyní jeho činnost zastřešujeme v rámci našich hodnot. Více o projektu najdete na webu behjezeromost.cz

 

Projekt BĚH PŘÍBĚHŮ:

Jedinečný sportovně-kulturní zážitek pro běžce a jejich kamarády z dětských domovů. Poprvé se tento štafetový běh o ceny v podobě sportovního vybavení pro dětské domovy poběží 28. 10. 2018.

 

Krmíme pejsky i kočičky.

Již se nám podařilo rozeslat téměř sto kilogramů žrádla. Není to moc,
ale ne všude naši pomoc potřebují. Víte o nějakém útulku či zařízení,
kde jim krmení pro čtyřnohé miláčky chybí? Je to třeba útulek, kam
chodíte venčit a chcete jim udělat radost? Neváhejte nás kontaktovat 🙂

 

Prague Pride

Od roku 2018 jsou PŘÍBĚHY ZÍTŘKA partnery dětského vláčku v rámci
průvodu na podporu LGBT komunity – Prague Pride.

Dětský vláček je určen nejen rodinám s dětmi, ale také osobám se
sníženou schopností pohybu. Vláček vnímáme jako výborný nástroj pro
šíření myšlenky duhových rodin. Více o dětském vláčku najdete zde

 

Holky Kadrmasovy

Dvojčata Kadrmasovy se narodila předčasně. Jejich maminka se na nás
obrátila s žádostí o podporu. V minulosti jsme je vyslali na intenzivní
terapii s koňmi a rodinu vybavili dětským inhalátorem, abychom u
děvčátek předcházeli dýchacím onemocněním, na která jsou velmi citlivá.
Rodinu také podporujeme formou doplňků stravy a léčivých přípravků,
které například pomáhají udržet pozornost u ADHD dětí.

 

Napadá vás, kde by naše pomoc byla potřeba? Pracujete v organizaci, o které si myslíte, že spadá do našich Stanov a chcete s námi spolupracovat? Kontaktujte nás, rádi se s vámi potkáme.

 

 


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'd190194_main.pribehyzitrkaactionscheduler_actions' doesn't exist in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) in /data/web/virtuals/190194/virtual/www/wp-content/plugins/wpforms-lite/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44