50 kilogramů masa pro psí hospic

Říjen 20, 2017 - Ondrej Pabista

Comments are off for this post.

Na začátku měsíce října se nám podařilo, o čem už dlouho mluvíme. Protože v našich Stanovách se zmiňujeme, že bychom rádi pomáhali nejen lidem, ale i zvířatům, jejichž osud je buď předurčen k pomoci jiným lidem nebo se k nim lidé zrovna hezky nechovali, vyhledali jsme příběh paní Elišky V. a jejího psího hospicu.

Eliška a Martin poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným, nemocným či handicapovaným, psům opuštěným, vyhozeným z množíren,… Snaží se jim dvacetičtyřhodinovou péčí uzdravit rány na těle i na duši způsobené lidmi.

Pesani ve psím hospicu nežijí v kotcích, ale spolu s Eliškou v rodinném domě, k dispozici mají zahradu a občas zajdou do lesa poblíž. Protože i jeden pejsek, kterého máte doma vy, dokáže zbaštit spoustu dobrot, co má teprve říkat paní Eliška, která jich krmí celou smečku.

V říjnu jsme pomohli a do Bukovinky poslali 50 kilogramů hovězího, vepřového a kuřecího masa a mrkve. A to i díky vaší podpoře. Takové množství masa vydrží paní Elišce na necelý týden. A kolik toho zbaští vaši pejsci? 🙂

Protože nás samotné tento příběh bere u srdce, určitě budeme dělat všechno proto, abychom tento projekt mohli podpořit i v budoucnosti.

Zachovejte nám přízeň.

 

Ondrej Pabista